Vivat випускники ЛДУБЖД: в Університеті відбувся випуск бакалаврів

Vivat випускники ЛДУБЖД: в Університеті відбувся випуск бакалаврів
Сьогодні ряди офіцерського складу Державної служби України з надзвичайних ситуацій поповнив 131 випускник Львівського державного університету безпеки життєдіяльності. Сміливі, мужні, впевнені у своїх силах молоді лейтенанти вступають у доросле життя вже професіоналами, загартованими до випробувань, насичені знаннями та практичним досвідом, який здобули у стінах своєї Альма матер.
Аби привітати  випускників із завершенням навчання та здобуттям першого  офіцерського звання на урочистості завітали заступник директора Департаменту персоналу Ярослав Кондауров, заступник голови облдержадміністрації Віталій Загайний, перший заступник міського голови – заступник міського голови з економічного розвитку Андрій Москаленко, директор департаменту з питань цивільного захисту Львівської облдержадміністрації Ігор Туз, заступник голови Львівської обласної ради  Юрій Холод, проректор Львівського державного університету внутрішніх справ Мар’ян Гурковський, начальник Управління СБУ у Львівській області Іван Осипчук та керівники управлінь Західного регіону.
«Сьогодні ви завершуєте один із найважливіших рубежів  свого життя. Поставте перед собою сміливі цілі, не бійтесь труднощів, адже саме вони каталізатор успіху, повірте у свої сили так, як ваші наставники вірили протягом 4 років вашого навчання у ваш невичерпний ресурс!» - з вітальними словами  до випускників звернувся ректор Університету, професор Мирослав Коваль.
Також Мирослав Стефанович нагородив грамотами за активну участь у громадському та спортивному житті навчального закладу та з нагоди випуску молодих фахівців 2021 року  Назара Рачкінду та Данила Богачова.
 Почесною грамотою за високий професіоналізм, сумлінне виконання службового обов’язку та вагомий особистий внесок у справу підготовки молодих фахівців для органів і підрозділів Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту було нагороджено Романа Сукача, Олега Миронюка та Ігоря Задорожнього.
 Відомчою заохочувальною відзнакою – нагрудним знаком «ЗА БЕЗПЕКУ НАРОДУ», було нагороджено полковника служби цивільного захисту Миколу Говорущака.