Представники Університету взяли участь у засіданні круглого столу «Правові гарантії ґендерної рівності в секторі безпеки і оборони України»

17 червня відбулося онлайн-засідання круглого столу «Правові гарантії ґендерної рівності в секторі безпеки і оборони України», організатором якого виступив Львівський державний університет внутрішніх справ.
У роботі круглого столу взяли участь науковці закладів вищої освіти, наукових установ, працівники правоохоронних і правозахисних органів, громадських організацій, міжнародних організацій, міністерств, відомств. Від Львівського державного університету безпеки життєдіяльності до круглого столу долучилися радник ректора з ґендерних питань, кандидат педагогічних наук Ігор Коваль та фахівець з ґендерної рівності Роман Держко.
Загалом робота круглого столу проводилася за такими напрямами: міжнародний досвід реалізації принципу ґендерної рівності; рівні права та можливості жінок і чоловіків: досягнення та перспективи; актуальні питання розвитку ґендерної політики в секторі безпеки і оборони України; підготовка здобувачів освіти у закладах вищої освіти із специфічними умовами навчання: ґендерний підхід.