Привітання Голови ДСНС України з нагоди Дня Конституції

Привітання Голови ДСНС України з нагоди Дня Конституції
Шановні колеги!

Щиро вітаю вас із 25-ою річницею Конституції України.
Конституція України стала реальною основою розбудови незалежної, демократичної, правової держави.
Наш Основний Закон визначає, що людина, її життя і здоров’я, честь і гідність, недоторканість і безпека є найвищою соціальною цінністю. Сприяти утвердженню в Україні високих соціальних, економічних, гуманітарних стандартів – обов’язок кожного з нас.
Сьогодні ми з вами розбудовуємо державу, що піклується про зміцнення громадянської злагоди та підтверджує європейську ідентичність українського народу і незворотність європейського та євроатлантичного курсу України.
ДСНС України забезпечує реалізацію Конституційного права кожного громадянина нашої держави на безпеку життєдіяльності та отримання допомоги тим, хто її потребує.
У цей святковий день бажаю вам міцного здоров’я, благополуччя в родинах, невичерпної енергії та світлої віри у щасливе і мирне життя в рідній правовій Україні.

Голова                                                                                                              Микола ЧЕЧОТКІН

Дата:

Понеділок, 28 Червень, 2021 - 08:15