Привітання ректора Університету з нагоди 30-ї річниці Незалежності України

Привітання ректора Університету  з нагоди 30-ї річниці Незалежності України
Привітання ректора Університету з нагоди 30-ї річниці Незалежності України
Дорогі друзі!

В історії української державності є події, які мають доленосне значення для кожного її громадянина, сьогодні одна із них – День Незалежності України!
День Незалежності – це день, у якому зустрічаються Минуле і Майбутнє України і щороку ми підбиваємо підсумки, роблячи новий виток історії у якому минуле вселяє мудрість, а майбутнє виховує у нас відповідальність за прийняті рішень.
У ці серпневі дні календар історії відраховує 30-ту річницю Незалежності України. Нелегкими і далеко не безхмарними видалися ці роки. Володимир Винниченко свого часу казав: “ Бути українцем – це значить бути постійно в стані доказування свого права на існування.” Українцям на порубіжжі ХХ і ХХІ ст. довелося йти важким шляхом соціально-економічних перетворень, створювати практично заново державні інститути, нові правила і стандарти життя, доводити світовій спільноті, що ми повноправні партнери, надійні союзники та сильний народ.

Ідея відродження незалежної держави жила, незмінно прокладаючи собі дорогу від розпаду Київської Русі аж до прийняття Верховною Радою Акту проголошення незалежності України та Всеукраїнського референдуму 1991 року. Тоді народ раз і назавжди довів - державі Україна бути!

Нам випала висока історична місія здійснювати мрію багатьох поколінь наших предків – бути господарями на своїй землі, плекати, збагачувати та боронити наші простори, що сьогодні, на жаль, вдається найдорожчою у світі ціною – життям та здоров’ям наших патріотів.
Сердечно зичу Вам нескореності та непереборної віри у щасливе майбутнє Української держави. Бажаю родинного затишку, благополуччя, процвітання та Божого благословення. Нехай любов до Батьківщини завжди спонукає кожного українця до найбільших подвигів доброчесності! Слава Україні!

Ректор Університету
професор                                                                             Мирослав КОВАЛЬ