Відбулось розширене засідання Вченої ради Університету

Відбулось розширене засідання Вченої ради Університету
Новий навчальний рік розпочався із розширеного засідання вищого колегіального органу Університету.
В урочистій атмосфері ректор, професор Мирослав КОВАЛЬ вручив відомчі нагороди.
За сумлінне й бездоганне виконання службових обов’язків, досягнення високих результатів у професійній діяльності, відданість справі служіння Українському народові та з нагоди Дня Незалежності України нагороджено нагрудним знаком «Знак Пошани» Роксолану СІРКО. Грамотою Державної служби України з надзвичайних ситуацій нагороджено Андрія НАЗАРА, а Подякою Державної служби України з надзвичайних ситуацій нагороджено Емілію КОСТИШИН та Нонну КАЛИТКУ.
У рамках співпраці між Львівським державним університетом  безпеки життєдіяльності та Головною школою пожежної служби (м. Варшава, Республіка Польща) щодо спільного навчання у магістратурі цього року успішно завершили навчання наші випускники. За результатами успішних захистів дипломних робіт випускникам Максимові КЛАДЬКУ, Дмитрові РУЖИЦЬКОМУ та Маркові БАРБАДИНУ присвоєно ступінь магістра та видано дипломи європейського взірця Головної школи пожежної служби Республіки Польща.
Після нагородження ректор Університету подякував особовому складу за роботу під час вступної кампанії, відмітив високий конкурс та рекордний попит на певні спеціальності. Анонсувавши ряд логістичних змін, котрі стосуються освітнього процесу, Мирослав Стефанович закликав колег будувати педагогічну та освітню взаємодію на партнерських засадах, що сприятиме адаптації студентів та курсантів до нових умов.
Опісля начальник навчально-методичного центру Микола СИЧЕВСЬКИЙ ознайомив присутніх з особливостями організації освітнього процесу в першому семестрі 2021-2022 навчального року. Рада затвердила низку положень та внесла зміни до наявних положень, що регулюють освітній процес, затвердила Звіт внутрішнього моніторингу якості освіти.
Учений секретар, доцент Роман ЛАВРЕЦЬКИЙ відзвітував про підсумки роботи та стан виконання рішень Вченої ради Університету у 2020-2021 навчальному році. Вчена рада ухвалила план роботи на навчальний семестр.
Наприкінці засідання Вчена рада ухвалила надати гриф двом навчальним виданням.