В Університеті відбулись урочистості з нагоди Дня знань та складання Присяги першокурсниками

Зворушливий та довгоочікуваний день для понад 140 000 молодих українців, які ще вчора сиділи за шкільними партами, серед яких студенти та курсанти Львівського державного університету безпеки життєдіяльності. Урочистості з нагоди Дня знань розпочались із знайомства кураторів груп з новими студентами, котрі розфарбували коридори старовинного замку калейдоскопом вишитих строїв. Опісля все університетське співтовариство стало свідками складання першокурсниками Присяги та посвяти у студенти понад 500 юнаків та дівчат.
Привітати нове поповнення ЛДУБЖД прийшли керівництво Державної служби України з надзвичайних ситуацій, очільники Головних управлінь ДСНС України, представники міської та обласної адміністрації Львова, Силових структур Львівщини та ветерани нашого закладу вищої освіти.
«Попри специфічні умови, ми й надалі будемо намагатись реалізовувати заплановані проєкти та академічну мобільність. Днями восьмеро наших студентів відбудуть до Великої Британії та впродовж 1 семестру здобуватимуть знання у сфері кібербезпеки, комп’ютерних наук, пожежної безпеки та цивільного захисту. Кожному з них буде виплачена стипендія у розмірі 100 000 гривень. Четверо магістрів з жовтня навчатимуться у Республіці Польща за програмою «Подвійного диплому», а ПАВЛИШИН Аліна та РАВЛЮК Роман поїдуть на навчання до Естонської академії в Таллінні» – наголосив ректор Університету, професор Мирослав КОВАЛЬ у своїй вітальній промові.
Благословляючи усіх присутніх на новий навчальний рік, настоятель церкви Покрови Пресвятої Богородиці, отець Роман ВЕЛИКИЙ окропив свяченою водою першокурсників.
На завершення урочистої лінійки під акомпанемент духового оркестру Університету та традиційного Маршу пожежників все університетське братство пройшло стройовим кроком, за ними, вітаючи адміністрацію, гостей та батьків, пройшли усі студенти.
Перший день у Львівському державному університету безпеки життєдіяльності для всіх новоспечених першокурсників пройшов відповідно до розкладу занять освітнього процесу.
Ми приєднуємось до усіх вітальних слів та зичимо студентам і курсантам спраглої жаги до знань, терпеливості та Божого благословення!