Оркестр Львівського державного університету безпеки життєдіяльності взяв участь у військово-патріотичному фестивалі «Музичні барви Прикарпаття»
![Версия для печати Версия для печати](https://ldubgd.edu.ua/sites/all/modules/print/icons/print_icon.gif)
Вчора у рамках ювілею міста Старий Самбір проходив військово-патріотичний фестиваль «Музичні барви Прикарпаття», в якому взяв участь оркестр Львівського державного університету безпеки життєдіяльності під диригуванням Богдана КЛАДЬКА. Фестиваль відбувся за сприяння Старосамбірської міської ради та громадської організації «Спільнота Діємо Разом».
Метою проведення цього заходу є національно-патріотичне виховання юного покоління, виявлення та підтримка найбільш талановитих оркестрових колективів області, ознайомлення з побутом та творчістю Збройних сил України, прищеплення поваги та пошани до захисників України, популяризація служби у військових формуваннях нашої держави.
Метою проведення цього заходу є національно-патріотичне виховання юного покоління, виявлення та підтримка найбільш талановитих оркестрових колективів області, ознайомлення з побутом та творчістю Збройних сил України, прищеплення поваги та пошани до захисників України, популяризація служби у військових формуваннях нашої держави.