Викладачі кафедри управління інформаційною безпекою провели зустріч із фахівцями SoftServe
![Версия для печати Версия для печати](https://ldubgd.edu.ua/sites/all/modules/print/icons/print_icon.gif)
Вчора у рамках співпраці з ІТ Кластером та компанією SoftServe студенти першого курсу та викладачі кафедри управління інформаційною безпекою провели зустріч із фахівцями SoftServe у центральному офісі ІТ компанії. Перед студентами виступили: начальник кафедри управління інформаційною безпекою Ростислав ТКАЧУК, менеджер освітніх проектів ІТ Кластеру Олег ЛЕСЬКІВ, директор InfoSec у SoftServe Михайло КРОПИВА. Зустріч пройшла у теплій невимушеній атмосфері. Обговорювалися питання особливостей навчання за ОП «Кібербезпека», основні акценти, які закладались в ОП для інтеграції навчального процесу у практичну фахову діяльність, тенденції розвитку ІТ індустрії і забезпечення інформаційної безпеки як державних, так і приватних компаній, перших кроків на шляху формування фахівця з інформаційної безпеки та багато інших питань, що стосувались як ОП, так і подальшої практичної діяльності. Зі сторони студентської молоді було багато запитань стосовно обраного фаху, можливості проходження практики та стажування на базі ІТ компанії, умов працевлаштування та особистого зростання у галузі.