Представники Університету провели польові дослідження на териконі шахти Межирічанська ДП «Львівугілля»

07 вересня були здійснені польові дослідження на териконі шахти Межирічанська ДП «Львівугілля» (м. Червоноград, Львівська область), у якому взяли участь викладач кафедри екологічної безпеки к.с-г.н. Тарас Ігорович ШУПЛАТ та ад’юнкти денної форми ЛДУ БЖД Катерина КОРОЛЬ та Роман КОНАНЕЦЬ. У процесі польових досліджень було здійснено відбір проб ґрунту для подальшого вивчення та аналізу екологічного стану девастованих едафотопів відвалу. Відбір проб був здійснений на декількох досліджуваних горизонтах із чотирьох сторін та вершини досліджуваного терикону. Окрім того, здійснювався відбір підтериконових вод. У перспективі отримані результати ляжуть в основу комплексної оцінки небезпеки впливу цього об’єкту на довкілля.