«Місто для всіх»: в Університеті проходять Дні європейської спадщини

«Місто для всіх»: в Університеті проходять Дні європейської спадщини
Сьогодні у рамках Днів європейської спадщини до Львівського державного університету безпеки життєдіяльності завітали гості.
Основною метою події є відкриття спадщини й залучення кожного незалежно від етнічної приналежності, раси, релігійних поглядів, статі, віку, фізичних можливостей, рівня доходів, досвіду та ін.
Тема «Місто для всіх» відповідає загальноєвропейській тематиці ДЄС – «Heritage: All-Inclusive!» (спадщина та інклюзія).
Для присутніх Андрій ХАРЧУК провів екскурсію у закладі вищої освіти та показав матеріально-технічну базу Університету.
Львів завжди був містом для співжиття людей різних націй, релігій та політичних поглядів. Включення різноманітних категорій населення в культурне життя міста змінювалось протягом століть – від надання політичних прав жінкам та національним меншинам до облаштування громадських просторів для потреб маломобільних груп.
Тематика цьогорічних Днів європейської спадщини досліджує зміну ставлення до інклюзивності у Львові, а відтак привертає увагу до потреб сучасного міста.