Українська Англійська

ЛДУБЖД

Представники ЛДУ БЖД взяли участь в EcoMining: Development of Integrated PhD Program for Sustainable Mining & Environment Activities

Версия для печати
Представники ЛДУ БЖД взяли участь в EcoMining: Development of Integrated PhD Program for Sustainable Mining & Environment Activities
Представники ЛДУ БЖД взяли участь в EcoMining: Development of Integrated PhD Program for Sustainable Mining & Environment Activities
6-10 вересня  доктор технічних наук, професор, начальник Навчально наукового інституту цивільного захисту, підполковник служби цивільного захисту Василь ПОПОВИЧ та ад'юнкт денної форми навчання Катерина КОРОЛЬ  взяли активну участь у web training week in the frame of DAAD educational project “EcoMining: Development of Integrated PhD Program for Sustainable Mining & Environmental Activities” (тижневий вебтренінг в межах освітнього проєкту DAAD "EcoMining: Розробка інтегрованої докторської програми для сталої гірничо-екологічної діяльності ") спільно з Технічним університетом «Фрайберзька гірнича академія» (Німеччина). Проєкт підтримується Німецькою службою академічних обмінів (DAAD) Німеччини в межах програми «Професійно пов’язане партнерство з університетами країн, що розвиваються».
Основною метою цього проєкту є розробка, реалізація, виконання та оцінка докторської програми за напрямом «EcoMining». Модулі з лекціями, семінарами та практичними курсами, практикумами та літніми школами розробляють співробітники як університетів, так і асоційовані партнери з промисловості таким чином, щоб вони задовольняли потреби та попит сучасного ринку інноваційних гірничих технологій. 
Учасники тренінгу, а це – аспіранти, магістри, молоді науковці та викладачі ЗВО України, а також аспіранти Чехії, Алжиру, Італії та Німеччини, прослухали лекції професорів. 
Молоді науковці мали нагоду не тільки познайомитися з інноваційними технологіями з відповідального гірництва, фіторекультивації, фіторемедіації та фітомайнінгу, взяти участь у віртуальних польових екскурсіях з вивченням окремих технологій безпосередньо на експериментальних ділянках, але й презентувати результати власних наукових досліджень, обговорити їх з фахівцями, надихнутись новими ідеями. 
Усім учасникам сподобався формат проведення тренінгу, високий рівень доповідей молодих науковців, а також позитивна та дружна атмосфера, що панувала протягом наукових дискусій та обговорень екологічних проблем регіонів, що знаходяться під впливом діяльності підприємств гірничопромислового комплексу. Крім того, тренінг підвищив мотивацію учасників поліпшувати та підтримувати знання англійської мови. 
Василь ПОПОВИЧ представив доповідь на тему «RESTORATION OF MINING LANDS IN LVIV-VOLYN COAL BASIN» (ВІДНОВЛЕННЯ ЗАБРУДНЕНИХ ТЕРИТОРІЙ У ЛЬВІВСЬКО-ВОЛИНСЬКОМУ ВУГІЛЬНОМУ БАСЕЙНІ).
Катерина КОРОЛЬ виступала з представленням постерної доповіді на тему «ECOLOGICAL SITUATION IN THE ZONE OF INFLUENCE OF WASTE ACCUMULATION SITES»  («ЕКОЛОГІЧНА СИТУАЦІЯ В ЗОНІ ВПЛИВУ НАКОПИЧЕННЯ ВІДХОДІВ»).
.
 
 
 
 

Контактна інформація:

Наша адреса: 79007, м.Львів, вул. Клепарівська 35

Наші телефони:

тел. (032) 233-32-40 – Черговий по університету

тел./факс (032) 233-00-88 – Сектор адміністрування та електронного документообігу

Наша електронна пошта:

ldubzh.lviv@dsns.gov.ua

Пошта Університету

Телефон звернення
щодо сексуальних домагань та проявів дискримінації
​тел. (032) 233-15-02