До Університету завітали Бретт Таширо та Гері Ендрю Пітуч

До Університету завітали Бретт Таширо та Гері Ендрю Пітуч
13 вересня до Університету завітали іноземні гості, які зустрілись з колективом викладачів та студентів кафедри іноземних мов та перекладознавства. До складу іноземної делегації входять Бретт Таширо, відставний військовослужбовець США (Резерв армії США), Гері Ендрю Пітуч, президент місцевої православної української молоді, директор хору Української православної церкви в Порт-Шарлотті (Флорида, США) та ін. Гості виступили з інформацією про свою професійну й культурну діяльність, наголосили на глобальних загрозах і викликах сьогодення та заходах безпеки в країнах, які вони представляють. Учасники дискусії торкнулись таких питань, як COVID-19, ситуація з пандемією й шляхи її подолання, проблема міграції, етнічні та культурні стереотипи тощо. Предметом обговорення були також європейські цінності в Україні, імідж та фахова затребуваність студента-перекладача англійської мови, специфіка вивчення української мови як іноземної, проблеми двомовності й суржику тощо. Зустріч з представниками української діаспори, які представляють різноманітні громадські, культурні та військові осередки, має непересічне значення для студентів, які вивчають англійську та німецьку мови як іноземні, опановують специфіку різногалузевої термінології, яка стосується різних галузей цивільної безпеки, надзвичайних ситуацій, медицини. Таке міжкультурне спілкування є особливо суттєвим для покращення практичного володіння англійською мовою, підвищення фахового рівня викладачів та студентів, розширення міжнародних зв’язків кафедри іноземних мов та перекладознавства. Програмою візиту передбачено ознайомлення іноземних гостей з історією створення та функціонування Університету, зокрема й фаховим та науковим спрямуванням кафедри іноземних мов та перекладознавства.