В Інституті післядипломної освіти підвищують кваліфікацію офіцери ДСНС

В Інституті післядипломної освіти підвищують кваліфікацію офіцери ДСНС
З 6 до 17 вересня в Інституті післядипломної освіти Львівського державного університету безпеки життєдіяльності відповідно до наказу ДСНС України № 477 від 25.08.2020 року проводилося навчання з підвищення кваліфікації та спеціалізації осіб середнього та начальницького складу служби цивільного захисту ДСНС України. Навчання проводилося за програмою «Основи організації ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій» для офіцерів, які виконують свої функціональні обов’язки на посаді начальника караулу.
Теоретичні та практичні заняття проводили висококваліфіковані науково-педагогічні працівники закладу вищої освіти, які допомогли слухачам, окрім базової теоретичної підготовки, удосконалити практичні навики на об’єктах з масовим перебування людей, зокрема у Львівському національному академічному театрі опери та балету імені Соломії Крушельницької та в музеї ГУ ДСНС у Львівській області. Також слухачі на практичних заняттях ознайомилися з системою безпеки на залізниці, важливим компонентом якої є пожежні потяги, вивчили порядок організації діяльності газодимозахисної служби на базі ГДЗС Львівської області в ДПРЧ-2.
Для набуття досвіду роботи важливим було заняття на навчально-тренувальному полігоні Львівського державного університету безпеки життєдіяльності, де слухачі мали змогу ознайомитися із сучасною методикою проведення занять на вогневому та газовому модулях і безпосередньо взяти участь у ліквідації пожежі у вогневому модулі. В процесі цих занять слухачі набули нових умінь у прийнятті рішень у ролі керівника формування цивільного захисту та вдосконалили свої навички щодо застосування засобів пожежогасіння, засобів індивідуального захисту та проведення рятувальних робіт на виробничих об’єктах і надання домедичної допомоги у невідкладних станах. Також слухачі на практичних заняттях ознайомилися з адміністративно-правовою складовою діяльності підрозділів ДСНС. Це практичне навчання дало змогу слухачам засвоїти навички як правильно діяти потерпілим та рятувальникам під час ліквідації надзвичайних подій з дотриманням необхідних заходів безпеки. Після складання комплексного іспиту слухачам вручено посвідчення про підвищення кваліфікації.