Практичні заняття у захисній споруді міста

Практичні заняття у захисній споруді міста
14 та 15 вересня на базі ДП «Міжнародний аеропорт «Львів» імені Данила Галицького» відбулися практичні заняття для курсантів та студентів 3 курсу спеціальності 263 «Цивільна безпека» з дисципліни «Захист населення та територій в мирний час та особливий період».
Викладачі кафедри цивільного захисту та комп’ютерного моделювання екогеофізичних процесів Мар’ян ЛАВРІВСЬКИЙ та Ярослав ІЛЬЧИШИН спільно з відповідальними працівниками з питань цивільного захисту провели денні практичні заняття. Метою занять було ознайомлення з особливостям функціонування захисної споруди підприємства, вимогами до приміщень основного та допоміжного призначення.