Свято мужніх, сильних та відважних: в Університеті відбулись урочистості з нагоди Дня рятівника

17 вересня – професійне свято тих, хто рятує чужі життя, щоразу ризикуючи своїм, справжніх героїв, які здійснюють справді шляхетні та сміливі вчинки.
З цієї нагоди сьогодні, напередодні свята, у Львівському державному університеті безпеки життєдіяльності відбулись урочистості.
За високий професіоналізм та сумлінне виконання службових обов’язків у справі підготовки молодих фахівців для органів і підрозділів оперативно-рятувальної служби цивільного захисту ректор Університету, професор Мирослав КОВАЛЬ нагородив Почесною грамотою Державної служби України з надзвичайних ситуацій Ігоря КРАВЦЯ та Ольгу БЕГЛОВУ. Подяку Державної служби України з надзвичайних ситуацій отримали Павло БОСАК, Назарій БУРАК, Олег ПАЗИН та Микола ШАЛАН. Також низка науково-педагогічних працівників, курсантів та студентів отримали грамоти Університету. В урочистій атмосфері під акомпанемент духового оркестру чергове спеціальне звання отримав Василь ПОПОВИЧ, Ігор ВЕЛИКОПОЛЬСЬКИЙ, Юрій ВЕЛИКОПОЛЬСЬКИЙ та Руслан ПЛІШИЛО.
Відповідно до Положення про молодших командирів курсантських підрозділів ЛДУ БЖД на курсантів першого курсу було покладено виконання обов’язків з правом носіння знаку розрізнення «старший курсант». Їх бурхливими аплодисментами вітали усі присутні.
Продовжуючи урочисту частину, Мирослав Стефанович вручив посвідчення ветеранів служби цивільного захисту Володимиру АНДРУЩИШИНУ,  Степану ТРУХИМУ та Роману СТАСЮ.
Зі словами-привітаннями до присутніх звернувся голова ветеранів Університету Андрій ХАРЧУК, який приєднався до побажань ректора та побажав  присутнім всіх благ.
Опісля приємної першої частини творчі колективи Університету подарували всім присутнім мистецькі вітання. Ми приєднуємося до всіх теплих слів зі сцени та зичимо всім, хто навчає та навчається, а також усім рятувальникам міцного здоров’я та Божого благословення.