Представники Університету взяли участь у Всеукраїнській дискусії, присвяченій розвитку освіти у галузі природничих наук
![Версия для печати Версия для печати](https://ldubgd.edu.ua/sites/all/modules/print/icons/print_icon.gif)
Викладачі та керівництво навчально-наукового інституту цивільного захисту Василь Попович, Ольга Меньшикова, Катерина Степова, Павло Босак взяли участь у дискусії круглого столу «Якісна освіта з природничих дисциплін та проривні наукові дослідження: чи можливе щось одне з них без іншого?».
Подія відбувалась в рамках Всеукраїнської конференції наукових дослідників у Дзеркальній залі Львівського національного університету імені Івана Франка. Метою Конференції в цілому та круглого столу зокрема було зібрати разом активно працюючих українських наукових дослідників – представників різних наукових напрямків зі всіх галузей науки та надати їм майданчик як для виступів та дискусій щодо актуальних наукових проблем у рамках спеціалізованих наукових сесій, так і для обговорення особливостей функціонування наукової сфери України в цілому. Учасники круглого столу дискутували щодо стандартів підготовки докторів філософії, створення передумов успішної освітньо-наукової програми у галузі природничих наук, акредитаційних процедур, проблем екологічної освіти тощо. Зважаючи на карантинні обмеження, частина учасників долучилися до обговорень в онлайн-режимі. Модераторкою круглого столу була тренерка Національного агентства з забезпечення якості вищої освіти Оксана Білоус.