В Університеті відбулась зустріч із випускницею 2018 року Каріною Друповою
![Версия для печати Версия для печати](https://ldubgd.edu.ua/sites/all/modules/print/icons/print_icon.gif)
Днями в Університеті відбулась зустріч здобувачів вищої освіти за ОП «Переклад з англійської мови» із випускницею 2018 року Каріною Друповою, що уже декілька років працює та активно розвивається у сфері IT, обіймаючи посаду перекладача у компанії Artelogic.
Під час зустрічі студенти ознайомились із вимогами до кандидата на посаду перекладача та QA Engineer, отримали відповіді на всі запитання та ще раз впевнились у тому, що знання іноземної мови у сучасному світі мають неабияку вагу, особливо під час вибору майбутньої професії, яка приноситиме не лише прибуток, а й задоволення.
Під час зустрічі студенти ознайомились із вимогами до кандидата на посаду перекладача та QA Engineer, отримали відповіді на всі запитання та ще раз впевнились у тому, що знання іноземної мови у сучасному світі мають неабияку вагу, особливо під час вибору майбутньої професії, яка приноситиме не лише прибуток, а й задоволення.