Продовження проєкту “Екологістика – вдосконалення управління звалищами твердих побутових відходів у Львівській області»: до Університету завітала делегація із Головної школи державної пожежної служби Республіки Польща

Продовження проєкту “Екологістика – вдосконалення  управління звалищами твердих побутових відходів у Львівській області»: до Університету завітала делегація із Головної школи державної пожежної служби Республіки Польща
11 жовтня  в рамках продовження проєкту “Екологістика – вдосконалення  управління звалищами твердих побутових відходів у Львівській області» делегація з Головної школи державної пожежної служби республіки Польща прибула до Львівського державного університету безпеки життєдіяльності. В Університеті делегація мала змогу ознайомитися з навчальною, матеріально-технічною базою, лабораторіями та авдиторіями. Опісля у культурно-просвітницькому центрі Університету відбувся науковий семінар, у якому обговорили такі питання: •  Головні аспекти загроз, що виникають на сміттєзвалищах (А.Анковський, З.Саламонович, М.Майдер-Лопатка) •  Обладнання, що використовуються в екологістиці (М.Майдер-Лопатка) •  Хімічна та екологічна безпека у Польщі (З.Саламонович) •  Використання бентоніту для хемосорбції важких металів (К.Степова) •  Фізико-хімічні властивості стічних вод промислових відвалів (П. Босак) •  Аналіз видового асортименту прибережно-водної рослинності кар'єру ДГХП «Сірка» та його фітомеліоративна роль (Т.Шуплат).