Ад‘юнкти Університету взяли участь у роботі круглого столу «Дотримання академічної доброчесності в закладах вищої освіти»

Ад‘юнкти Університету взяли участь у роботі круглого столу  «Дотримання академічної доброчесності в закладах вищої освіти»
Днями ад'юнкти Львівського державного університету безпеки життєдіяльності взяли участь у роботі круглого столу «Дотримання
академічної доброчесності в закладах вищої освіти», який відбувся у Львівському державному університеті внутрішніх справ.
Захід організовано за сприянням StrikePlagiarism.com.
У вебінарі взяли участь:
1. Стукало Наталія Вадимівна, заступник Голови НАЗЯВО.
Тема доповіді "Національне агентство із забезпечення якості вищої освіти: напрями сприяння академічній доброчесності".

2. Назаров Іван Володимирович, член НАЗЯВО, ініціатор і співавтор Проєкту Закону про академічну доброчесність.
Тема доповіді "Законодавчі ініціативи Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти у сфері формування простору академічної доброчесності".

3. Тахмазов Алі - виконавчий директор Plagiat.pl.
Тема доповіді "Як антиплагіатная система і процедури допомагають боротися з плагіатом. Досвід Plagiat.pl."

4.Крамаренко Ольга Анатоліївна, завідувач відділу інформаційно-аналітичної роботи та електронних ресурсів, Сумський державний університет.
Тема доповіді "Управління антиплагіатними перевірками як складова академічної доброчесності університету".

5. Візнюк Валентина Василівна - директор бібліотеки, кандидат педагогічних наук, Державний заклад "Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К. Д. Ушинського".
Тема доповіді "Академічна доброчесність в системі забезпечення якості освіти".