Представники Університету взяли участь у засіданні секції пожежної та техногенної безпеки Науково-технічної ради ДСНС України

12 жовтня представники Львівського державного університету безпеки життєдіяльності в режимі відеоконференції взяли участь у засіданні секції пожежної та техногенної безпеки Науково-технічної ради ДСНС України. У цьому заході взяли участь члени секції, а саме: начальник відділу організації науково-дослідної діяльності ЄМЕЛЬЯНЕНКО Сергій Олександрович, кандидат технічних наук, підполковник служби цивільного захисту; професор кафедри фізики та хімії горіння Навчально-наукового інституту пожежної та техногенної безпеки БАЛАНЮК Володимир Мірчович, доктор технічних наук, доцент, полковник служби цивільного захисту; також представники кафедр, зокрема, т.в.о. завідувача кафедри права та менеджменту у сфері цивільного захисту Навчально-наукового інституту пожежної та техногенної безпеки САМІЛО Андрій Вікторович, кандидат юридичних наук, доцент, полковник служби цивільного захисту та доцент кафедри наглядово-профілактичної діяльності та пожежної автоматики Навчально-наукового інституту пожежної та техногенної безпеки ПАЗЕН Олег Юрійович, кандидат технічних наук, майор служби цивільного захисту.