Завідувач кафедри військової підготовки взяв участь у Великих перемовинах

Завідувач кафедри військової підготовки взяв участь у Великих перемовинах
12 жовтня завідувач кафедри військової підготовки Львівського державного університету безпеки життєдіяльності полковник, ветеран військової  служби, учасник бойових дій Ігор Брожко взяв участь у Великих перемовинах, темою яких був осінній призов до армії.

В ефірі також взяли участь заступник голови Львівської обласної державної адміністрації Віталій Загайний, військовий комісар Личаківського залізничного центру комплектування та соціальної підтримки міста Львова Андрій Дубовой, а також заступник 16 генеральної військово-лікарської комісії Михайло Питей.
У сюжеті розглядалися питання щодо осіннього призову до армії, де кожен з присутніх відповів на запитання та розповів про особливості свого напрямку діяльності відповідно до призову.