Проректор Університету взяв участь у створенні Парку пам’яті

Проректор Університету взяв участь у створенні Парку пам’яті
До Дня захисників та захисниць у Львові розпочали створення парку Пам’яті, висадивши близько 90 іменних дерев, присвячених загиблим Героям у зоні АТО. У цьому заході взяв участь проректор Університету зі стратегічного планування і контролю Іван МОВЧАН та магістри Львівського державного університету безпеки життєдіяльності.
Символічно, що дерева спільно із родинами Героїв висадили вздовж дороги, яка з’єднує Меморіал пам’яті Героїв Небесної Сотні та Високий Замок.
Дерева ознакували  – на них розвісили спеціальні жетони, де написана інформація про загиблого, рік його народження і смерті, а також частина, у якій він служив.