У Львівському державному університеті безпеки життєдіяльності розпочались змагання з волейболу
![Версия для печати Версия для печати](https://ldubgd.edu.ua/sites/all/modules/print/icons/print_icon.gif)
20 жовтня в рамках Спартакіади ЛДУБЖД та відбору кандидатів у склад збірної команди університету до Чемпіонату ДСНС з волейболу, який відбудеться у листопаді в столиці нашої країни, розпочалися змагання серед стройових підрозділів університету з волейболу.
Змагання проводяться з метою вдосконалення фізичної підготовки серед особового складу університету, загартовування морально-вольових якостей та командного духу у майбутніх рятувальників. Загалом участь у заході бере 8 команд та понад 50 спортсменів.
Змагання проводяться з метою вдосконалення фізичної підготовки серед особового складу університету, загартовування морально-вольових якостей та командного духу у майбутніх рятувальників. Загалом участь у заході бере 8 команд та понад 50 спортсменів.
Уболівайте за свою команду та підтримуйте всіх учасників. Онлайн-трансляція змагань буде проводитися на сайті кафедри спеціально-рятувальної підготовки та фізичного виховання.