Курсанти Університету закріплюють теоретичні знання на території палацу культури імені Гната Хоткевича
![Версия для печати Версия для печати](https://ldubgd.edu.ua/sites/all/modules/print/icons/print_icon.gif)
Викладачі кафедри наглядово-профілактичної діяльності та пожежної автоматики Марта Пелешко та Роман Веселівський провели практичні заняття на території Міського палацу культури імені Гната Хоткевича з навчальної дисципліни «Пожежна профілактика в населених пунктах», на яких із здобувачами вищої освіти 4-го курсу спеціальності 261 «Пожежна безпека» здійснили перевірку протипожежного стану будівлі культурно-видовищних та дозвіллєвих закладів.