Вітаємо наших переможців Конкурсу на кращу наукову, науково-технічну та профорієнтаційну продукцію в системі МВС України

У Дніпропетровському державному університеті внутрішніх справ відбулося підсумкове засідання оргкомітету Конкурсу на кращу наукову, науково-технічну та профорієнтаційну продукцію в апараті МВС, територіальних органах, закладах і підприємствах, що належать до сфери управління МВС України, та визначено переможців.

У номінації «навчальні посібники» (навчально-методичні та навчальні наочні посібники, хрестоматії, практикуми, робочі зошити), - навчальний посібник «Організація аварійно-рятувальних робіт» авторів РАТУШНОГО Романа Тадейовича, ЛОЇКА Василя Богдановича, СИНЕЛЬНІКОВА Олександра Дмитровича та КОВАЛЬЧУКА Віктора Миколайовича посів ІІ місце.
У номінації «Винаходи, корисні моделі, промислові зразки» за загальним рейтингом оцінювання наукової (науково-технічної) продукції, поданої для участі в Конкурсі Патент на корисну модель № 145068 «Вогнегасний порошок спеціального призначення для комбінованого гасіння пожеж класу D, A, B» посів призове ІІІ місце.

Вітаємо авторів патенту КОВАЛИШИНА Василя Васильовича, ГУСАРА Богдана Миколайовича, МАРИЧА Володимира Михайловича, КОВАЛИШИНА Володимира Васильовича.
Нагадаємо, що Конкурс проводився на базі Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ, відповідно до наказу МВС «Про оголошення у 2021 році конкурсу на кращу наукову, науково-технічну та профорієнтаційну продукцію в апараті МВС, територіальних органах з надання сервісних послуг МВС, закладах, установах і на підприємствах, що належать до сфери управління МВС» від 26.02.2021 № 159 у 2021 році.

Цього року для участі у конкурсі було подано понад 140 найменувань конкурсної продукції за 13 номінаціями. Зокрема, свої навчально-наукові праці представили 2 науково-дослідні установи та 13 закладів вищої освіти, що належать до сфери управління МВС, Національної гвардії України, Державної прикордонної служби України, Державної служби України з надзвичайних ситуацій.

Цей Конкурс проводиться з метою стимулювання освітньої, наукової та профорієнтаційної роботи у підрозділах, огляду та оцінки рівня наукової діяльності науково-педагогічних працівників університету, обміну досвідом науково-дослідної та навчально-методичної роботи, заохочення авторів кращих робіт та відповідно до Положення про конкурс на кращу наукову, науково-технічну та профорієнтаційну продукцію в апараті МВС, територіальних органах, закладах, установах і на підприємствах, що належать до сфери управління Міністерства внутрішніх справ України, затвердженого наказом МВС від 25.06.2018 № 535.

У конкурсній комісії Конкуру брали участь працівники Університету Карабин Василь Васильович, Ємельяненко Сергій Олександрович та Меньшикова Ольга Володимирівна. Вони здійснювали оцінювання за такими номінаціями: методики, методичні рекомендації (методичні настанови); підручники; навчальні посібники (навчально-методичні та навчальні наочні посібники, практикуми, робочі зошити тощо); мультимедійні видання (дистанційні навчальні курси, навчальні відеопосібники тощо).

Вінницький ліцей безпекового спрямування та національно-патріотичного виховання ЛДУБЖД: