«Оцінка ризиків діяльності банків та небанківських фінансових установ»: представники Університету взяли участь у семінарі
![Версия для печати Версия для печати](https://ldubgd.edu.ua/sites/all/modules/print/icons/print_icon.gif)
За ініціативи Національного банку України у режимі відеоконференції відбувався семінар на тему «Оцінка ризиків діяльності банків та небанківських фінансових установ».
У заході взяли участь представники кафедри права та менеджменту у сфері цивільного захисту: Руслана СОДОМА, Павліна ДУБИНЕЦЬКА, Лілія БАЛАШ. Вітальне слово мав Заступник Голови НБУ - Сергій Ніколайчук.
Під час заходу було висвітлено багато цікавих тем, зокрема, «Поточні тенденції, зміни в регулюванні банківського сектору» висвітлив директор Департаменту фінансової стабільності НБУ; «Тенденції розвитку та підходи до нагляду за страховим ринком» презентувала Ольга Максимчук, директор Департаменту нагляду за ринком небанківських фінансових послуг НБУ; теоретичну та практичну частину стрес-тестування банків продемонстрував Владислав Філатов, головний економіст Департаменту фінансової стабільності НБУ.
У заході взяли участь представники кафедри права та менеджменту у сфері цивільного захисту: Руслана СОДОМА, Павліна ДУБИНЕЦЬКА, Лілія БАЛАШ. Вітальне слово мав Заступник Голови НБУ - Сергій Ніколайчук.
Під час заходу було висвітлено багато цікавих тем, зокрема, «Поточні тенденції, зміни в регулюванні банківського сектору» висвітлив директор Департаменту фінансової стабільності НБУ; «Тенденції розвитку та підходи до нагляду за страховим ринком» презентувала Ольга Максимчук, директор Департаменту нагляду за ринком небанківських фінансових послуг НБУ; теоретичну та практичну частину стрес-тестування банків продемонстрував Владислав Філатов, головний економіст Департаменту фінансової стабільності НБУ.
Участь у таких заходах мотивує викладачів кафедри до подальших наукових досліджень в напрямку управління банківської діяльність та діяльністю небанківських фінансових установ.