Курсанти Університету набувають нових практичних компетенцій
![Версия для печати Версия для печати](https://ldubgd.edu.ua/sites/all/modules/print/icons/print_icon.gif)
Викладачі кафедри наглядово-профілактичної діяльності та пожежної автоматики Марта Пелешко та Валентин Придатко закріпили здобуті здобувачами групи ПБ-41 теоретичні знання з дисципліни «Пожежна профілактика в населених пунктах» шляхом перевірки протипожежного стану та утримання систем протипожежного захисту висотного житлового будинку з вбудованими приміщеннями громадського призначення та немеханізованим підземним паркінгом.
Метою проведеного заняття була підготовка фахівців пожежної справи до самостійної роботи з оцінки протипожежного стану висотних будівель та підвищеної поверховості.