В Університеті відбувся науковий семінар Навчально-наукового інституту психології та соціального захисту

27 жовтня відбувся науковий семінар Навчально-наукового інституту психології та соціального захисту. У вступному слові начальник Інституту д.т.н., доцент Василь Карабин привітав учасників та спонукав до участі у конкурсі наукових проєктів із виконання наукових досліджень і розробок Національного фонду досліджень України «Людина, суспільство, наука перед сучасними викликами: інноваційні дослідження в суспільно-гуманітарній сфері», зупинившись на тематиці конкурсу та основних вимогах до їх учасників.

Найкращі здобувачі вищої освіти кафедри соціальної роботи, управління та суспільних наук були відзначені нагородами, а саме: Мошовська Марія, Кіндій Ірина, Дранчук Христина – за участь у IV Міжнародному Конгресі в номінації «Соціальна робота та штучний інтелект» (апробація досліджень з отриманням відповідного сертифікату); Сливчук Галина та Перова Марія – за участь у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт із спеціальності «Соціальна робота».

Завідувачка кафедри соціальної роботи, управління та суспільних наук, доктор наук з державного управління, професор Ганна Коваль доповіла про результати виконання науково-дослідної теми «Теоретико-методологічні засади організації соціальної роботи в контексті європейських цінностей та міжнародних стандартів», зупинившись на основних аспектах підготовки майбутніх соціальних працівників в Україні, враховуючи основні засади організації соціальної роботи в контексті європейських цінностей та міжнародних стандартів.

У підготовці звіту взяли участь НПП кафедри.
Доповідь на тему «Академічна доброчесність у закладі вищої освіти: сучасний стан та перспективи» презентував почесний академік Національної академії педагогічних наук України, доктор педагогічних наук, професор Григорій Васянович.
Науковий семінар завершився плідною дискусією про етичні аспекти дотримання норм академічної доброчесності, ретроспективний аналіз змін норм академічної доброчесності, особливості застосування інформаційних інструментів при перевірці на плагіат академічних текстів.