Українська Англійська

ЛДУБЖД

«Геніальна європейка та витончена українська душа»

    «Геніальна європейка та витончена українська душа» — це все про Лесю Українку
150-чя якої цьогоріч відзначає вся Україна.
 
     У світовій культурі є митці, що увібрали в себе вогонь душі народу, стали невід’ємною частиною його життя. Велика українська поетеса – Леся Українка – належить саме до таких. Геніальна дочка українського народу і в наш час близька і зрозуміла всім людям.
    Поетичні здібності Лариси Петрівни Косач-Квітки (Лесі Українки) виявилися дуже рано. Уже в 13 років її твори стали з’являтися в пресі. Цьому сприяло родинне оточення сім’ї Косачів, які підтримували тісні зв’язки з багатьма письменниками і діячами культури. Серед яких були М. Старицький, І. Франко, М. Коцюбинський, М. Лисенко, О. Кобилянська. Вже в перших творах письменниці відчуваються ознаки справжнього, глибокого таланту.
   Творчість Лесі Українки не втратила і дотепер свого художнього і суспільного звучання. Спадщина поетеси належить не тільки українському народові, вона займає поважне місце у скарбниці світової літератури. Леся Українка всім своїм життям та своїм літературним доробком довела світові, що ми, українці, маємо глибоку історію і гідні поваги не лише тому, що живемо в центрі Європи.
   

 
.
 
 
 
 

Контактна інформація:

Наша адреса: 79007, м.Львів, вул. Клепарівська 35

Наші телефони:

тел. (032) 233-32-40 – Черговий по університету

тел./факс (032) 233-00-88 – Сектор адміністрування та електронного документообігу

Наша електронна пошта:

ldubzh.lviv@dsns.gov.ua

Пошта Університету

Телефон звернення
щодо сексуальних домагань та проявів дискримінації
​тел. (032) 233-15-02