Онлайн-зустріч студентів Навчально-наукового інституту психології та соціального захисту щодо можливостей академічної мобільності для студентів Університету

Онлайн-зустріч студентів  Навчально-наукового інституту психології та соціального захисту щодо можливостей академічної мобільності для студентів Університету
10 листопада начальник Навчально-наукового інституту психології та соціального захисту, д.т.н. Василь КАРАБИН організував онлайн-зустріч із студентами Інституту та розповів про суть та програми академічної мобільності. Василь Васильович проінформував студентів про програму академічної мобільності iменi Фулбрайта, яка дає можливості для навчання в американських університетах від одного до двох років для студентів старших курсів та випускників ЗВО, програму Еразмус+, яка дає можливості для навчання здобувачів освіти в університетах Європи та передбачає тісну співпрацю Львівського державного університету безпеки життєдіяльності із Суспільною академією наук (м. Лодзь, Республіка Польща) та Кінгстонським університетом (м. Лондон, Великобританія) у межах цієї програми. Студентів проінформовано про розширення співпраці з Кінгстонським університетом та особливостями участі у програмі Еразмус+ у період пандемії COVID 19.
Василь КАРАБИН заохотив студентів до участі у програмах академічної мобільності, навівши приклад успішної участі у програмі Еразмус+  здобувачів вищої освіти за освітньою програмою «Переклад з англійської мови» Христини БОГУЦЬКОЇ та ЗМИСЛОЇ Софії, які на цей час навчаються у Кінгстонському університеті, участі студентів Інституту у Літній школі польської мови та культури на базі державних університетів Республіки Польща та численних академічних мобільностях в університеті «Фрайберзька гірнича академія» (Німеччина), Естонській академії безпеки (Естонія) тощо.
Студенти Навчально-наукового інституту психології та соціального захисту з ентузіазмом сприйняли інформацію начальника Інституту та задали низку запитань щодо деталей участі в академічних мобільностях.