В ЛДУБЖД відбувся науковий семінар Навчально-наукового інституту психології та соціального захисту на тему "Ідіолект Романа Іваничука: корпуснобазований та лінгвокогнітивний підходи"

В ЛДУБЖД відбувся науковий семінар Навчально-наукового інституту психології та соціального захисту на тему  "Ідіолект Романа Іваничука: корпуснобазований та лінгвокогнітивний підходи"
Сьогодні у дистанційному форматі на платформі TEAMS  відбувся  науковий семінар Навчально-наукового інституту психології та соціального захисту на тему  "Ідіолект Романа Іваничука: корпуснобазований та лінгвокогнітивний підходи", доповідачка - викладачка кафедри іноземних мов та перекладознавства Лотоцька Наталія  Ярославівна. Семінар об'єднав не лише науково-педагогічних працівників, а й студентів, курсантів, магістрів та ад’юнктів Львівського державного університету безпеки життєдіяльності.