В ЛДУБЖД відбувся науковий семінар Навчально-наукового інституту психології та соціального захисту на тему "Ідіолект Романа Іваничука: корпуснобазований та лінгвокогнітивний підходи"
![Версия для печати Версия для печати](https://ldubgd.edu.ua/sites/all/modules/print/icons/print_icon.gif)
Сьогодні у дистанційному форматі на платформі TEAMS відбувся науковий семінар Навчально-наукового інституту психології та соціального захисту на тему "Ідіолект Романа Іваничука: корпуснобазований та лінгвокогнітивний підходи", доповідачка - викладачка кафедри іноземних мов та перекладознавства Лотоцька Наталія Ярославівна. Семінар об'єднав не лише науково-педагогічних працівників, а й студентів, курсантів, магістрів та ад’юнктів Львівського державного університету безпеки життєдіяльності.