Університетська спільнота долучилась до семінару: «Підхід НАТО до виховання доброчесності»

24 листопада  відповідно до програми НАТО з виховання доброчесності, на онлайн-платформі ZOOM Університет долучився до семінару зі вступу до тематики виховання доброчесності для навчальних закладів Міністерства внутрішніх справ України.
З лекцією на тему «Міжнародні нормативно-правові акти, норми та стандарти з антикорупційної діяльності» виступив старший помічник юриста офісу з юридичних питань агенції НАТО зі зв’язку та інформації пан Вінсан Рубер. Також лекцію на тему «Підхід НАТО до виховання доброчесності: концепція, еволюція, процес та наслідки» прочитала Керівник програми НАТО-України з виховання доброчесності, доктор Надія Міланова.
До семінару долучились курсанти, ад’юнкти, працівники Навчально-методичного центру, відділу організації науково-дослідної діяльності, науково-педагогічні працівники та керівництво навчально-наукових інститутів Університету.