Катерина Степова провела семінар у Кінгстонському університеті (м. Лондон, Великобританія)

Завідувач кафедри екологічної безпеки Львівського державного університету безпеки життєдіяльності, кандидат технічних наук Катерина Степова провела семінар у Кінгстонському університеті (м. Лондон).
Тема доповіді Катерини Вікторівни "Solid waste management in Lviv (case of Lviv municipal landfill)" - "Поводження з ТПВ у м. Львів (на прикладі Львівського сміттєзвалища побутових відходів)".
Ця доповідь викликала жваве обговорення, оскільки порушена проблема є актуальною не тільки для України, а й за її межами. Зокрема, аналогічна ситуація склалася в Албанії. Представник цієї країни виразив зацікавленність у подальшому обміні досвідом з приводу актуальної теми досліджень.