Академічна доброчесність в дії: у Навчально-науковому інституті психології та соціального захисту відбулась онлайн-зустріч

Сьогодні у Навчально-науковому інституту психології та соціального захисту за ініціативи начальника інституту, д.т.н. Василя Карабина відбулась онлайн-зустріч зі здобувачами бакалаврського (4 курс) та магістерського (1, 2 курс) рівня вищої освіти на тему «Академічна доброчесність в дії». Ірина Бабій, заступник начальника з навчально-наукової роботи, ознайомила присутніх із законодавчими актами протидії академічному плагіату, наголосила, що академічна доброчесність – є одним з ключових елементів системи внутрішнього забезпечення якості освітньої діяльності та достовірності наукових досліджень. Окремо роз’яснено особливості дотримання норм академічної доброчесності під час здачі кваліфікаційних екзаменів та підготовки і захисту кваліфікаційних робіт бакалавра і магістра.
Крім того, здобувачів ознайомили з порядком видачі дипломів з відзнакою у Львівському державному університеті безпеки життєдіяльності, який регламентується  відповідним Положенням. Начальник курсу, підполковники служби цивільного захисту Михайло Шпікула поінформував  учасників зустрічі про особливості завершення зимового семестру 2021-2022 н.р.
Зустріч завершилася плідною дискусією зі здобувачами вищої освіти.