В Університеті відбулось практичне заняття з видалення ртуті та демеркуризації приміщень
![Версия для печати Версия для печати](https://ldubgd.edu.ua/sites/all/modules/print/icons/print_icon.gif)
Днями викладачі кафедри цивільного захисту та комп’ютерного моделювання екогеофізичних процесів Мар’ян Лаврівський та Ярослав Ільчишин провели практичне заняття для курсантів 3 курсу спеціальності 263 «Цивільна безпека» з дисципліни «Захист населення та територій в мирний час та особливий період». Метою заняття було ознайомитись та практично відпрацювати комплекс робіт із видалення небезпечної хімічної речовини – ртуті, демеркуризації приміщень (території), взаємодії з підрозділами та службами міста.