"СНІД - чума 21 століття": в Університеті відбулась зустріч курсантів із Христиною Семеньків
![Версия для печати Версия для печати](https://ldubgd.edu.ua/sites/all/modules/print/icons/print_icon.gif)
Сьогодні, з нагоди Всесвітнього дня боротьби проти СНІДу у Навчально-науковому інституті цивільного захисту Львівського державного університету безпеки життєдіяльності відбулась зустріч курсантів із Семеньків Христиною Іванівною, терапевтом ТМО Батопрофільної клінічної лікарні інтенсивних методів лікування та швидкої медичної допомоги. Захід відбувся в рамках Міжнародної акції «16 днів проти насильства». Темою зустрічі було "СНІД - чума 21 століття", на якій пані Христина розповіла курсантам про особливості протікання цього захворювання, шляхи передачі, ситуації ризику. Також ознайомила із тенденцією поширення СНІДу у світі та Україні, зокрема; відповіла на ґрунтовні запитання курсантів. Зустріч організувало керівництво Навчально - наукового інституту цивільного захисту.