Наукова команда Університету бере онлайн участь в Хакатоні вугледобувних міст
Представники Львівського державного університету безпеки життєдіяльності сформованої наукової команди під керівництвом Начальника навчально-наукового інституту цивільного захисту д.т.н., професора Василя Поповича у складі викладачів кафедри екологічної безпеки к.т.н Павла Босака, к.с-г.н. Тараса Шуплата, Ірини Кочмар, заступника начальника Навчально-наукового інституту цивільного захисту к.т.н Олега Стокалюка О.В., ад’юнктів кафедри екологічної безпеки Катерини Король та Андрія Волощишина приймають онлайн участь в Хакатоні вугледобувних міст. Видобувай нові ідеї.
Захід організований “СИНХРО ПРОСТІР” разом із Українським союзом промисловців та підприємців, за підтримки Програми Розвитку ООН та у співпраці із Міністерством регіонального розвитку, Міністерством енергетики та вугільної промисловості та Міністерством з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України, з метою створення нових рішень для м. Червонограду і м. Мирнограду.
Хакатон ставить за мету розглянути наступні питання:
1.Ревіталізація територій на базі інфраструктури колишніх вугільних шахт з метою створення нового туристичного кластеру та організації маршруту індустріальної спадщини.
2.Вирішення екологічних проблем міста – наслідків вугільного виробництва.
3.Вирішення енергетичних проблем міста.
Програма трьохденного хакатону включає:
День 1: Онлайн спілкування команд із стейкхолдерами. Представлення результатів дослідження ПРООН Ефект метелика: пілотні дослідження, що можуть допомогти запустити трансформацію вуглевидобувних міст України та колективна інтерпретація.
День 2: Публічну програму із лекціями експертів по темі.
Старт роботи команд над проєктами хакатону.
День 3. Продовження роботи над проєктами презентації рішень журі, вибір та оголошення результатів.
Презентація проєктів відбудеться 10 грудня 2021 року. Найкращі проєкти будуть обрані журі, яке очолює Міністр розвитку громад та територій Олексій Чернишов, а до складу входять представники міністерств, місцевої влади та міжнародні експерти.
Захід організований “СИНХРО ПРОСТІР” разом із Українським союзом промисловців та підприємців, за підтримки Програми Розвитку ООН та у співпраці із Міністерством регіонального розвитку, Міністерством енергетики та вугільної промисловості та Міністерством з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України, з метою створення нових рішень для м. Червонограду і м. Мирнограду.
Хакатон ставить за мету розглянути наступні питання:
1.Ревіталізація територій на базі інфраструктури колишніх вугільних шахт з метою створення нового туристичного кластеру та організації маршруту індустріальної спадщини.
2.Вирішення екологічних проблем міста – наслідків вугільного виробництва.
3.Вирішення енергетичних проблем міста.
Програма трьохденного хакатону включає:
День 1: Онлайн спілкування команд із стейкхолдерами. Представлення результатів дослідження ПРООН Ефект метелика: пілотні дослідження, що можуть допомогти запустити трансформацію вуглевидобувних міст України та колективна інтерпретація.
День 2: Публічну програму із лекціями експертів по темі.
Старт роботи команд над проєктами хакатону.
День 3. Продовження роботи над проєктами презентації рішень журі, вибір та оголошення результатів.
Презентація проєктів відбудеться 10 грудня 2021 року. Найкращі проєкти будуть обрані журі, яке очолює Міністр розвитку громад та територій Олексій Чернишов, а до складу входять представники міністерств, місцевої влади та міжнародні експерти.