З нагоди Дня волонтера в Університеті відбулась зустріч курсантів із Андрієм Фендиком
![Версия для печати Версия для печати](https://ldubgd.edu.ua/sites/all/modules/print/icons/print_icon.gif)
У Львівському державному університеті безпеки життєдіяльності відбулась зустріч курсантів Навчально-наукового інституту пожежної та техногенної безпеки із першим заступником голови Крайової Управи Спілки Української Молоді в Україні Андрієм Фендиком, який провів цікаву лекцію до Міжнародного дня волонтера. Волонтерство є однією з форм благодійності і однією з підвалин громадянського суспільства. Ця зустріч була дуже цікавою і наповненою мотивацією для майбутніх поколінь, адже у сучасному світі волонтерство є невід’ємною частиною творення свідомого суспільства.