На базі ЛДУБЖД відбулось ознайомлення працівників департаменту житлового господарства та інфраструктури Львівської міської ради із лабораторією систем протипожежного захисту
![Версия для печати Версия для печати](https://ldubgd.edu.ua/sites/all/modules/print/icons/print_icon.gif)
У Львівському державному університеті безпеки життєдіяльності із метою розвитку співпраці між департаментом житлового господарства та інфраструктури Львівської міської ради та ЛДУ БЖД відбулось ознайомлення із навчально-науковою лабораторією систем протипожежного захисту.
Ця лабораторія дає можливість продемонструвати в дії комплекс систем протипожежного захисту під час пожежі для житлових будівель підвищеної поверховості. Нові та корисні знання почерпнули працівники департаменту житлового господарства та інфраструктури Львівської міської ради, а також начальники відділу житлового господарства районних адміністрацій міста Львова.
Ця лабораторія дає можливість продемонструвати в дії комплекс систем протипожежного захисту під час пожежі для житлових будівель підвищеної поверховості. Нові та корисні знання почерпнули працівники департаменту житлового господарства та інфраструктури Львівської міської ради, а також начальники відділу житлового господарства районних адміністрацій міста Львова.