В Університеті відбулося обговорення освітньо-професійних програм "Цивільний захист" за спеціальністю 263 «Цивільна безпека»

У Львівському державному університеті безпеки життєдіяльності відбулося обговорення освітньо-професійних програм "Цивільний захист" за спеціальністю 263 «Цивільна безпека» для першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівнів освіти. В обговоренні взяли участь керівництво Навчально-наукового інституту цивільного захисту, науково-педагогічні працівники кафедри цивільного захисту та комп'ютерного моделювання екогеофізичних процесів, стейкхолдери, випускники та здобувачі вищої освіти.
Стейкхолдерами виступили представники установ, організацій, де сьогодні працюють або в майбутньому можуть працювати випускники університету, що навчаються за цією спецальністю, а саме:
• підрозділи ДСНС України :
− начальник відділу персоналу ГУ ДСНС України у Хмельницькій області, полковник служби цивільного захисту Чайка Сергій Романович;
− заступник начальника відділу цивільного захисту управління реагування на НС та організації заходів цивільного ГУ ДСНС України у Рівненській області, підполковник служби цивільного захисту Тарасюк Ірина Дмитрівна;

• заклади освіти:
− начальник навчально-методичного відділу інституту державного управління та наукових досліджень у сфері цивільного захисту, к.н.д.у., полковник служби цивільного захисту Павлов Сергій Сергійович;
− начальник навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності ДСНС України у Львівській області, к.н.д.у., полковник служби цивільного захисту Рогуля Андрій Олексійович;
− начальник циклу організації служби та цивільного захисту Вищого професійного училища Львівського державного університету безпеки життєдіяльності, підполковник служби цивільного захисту Татарінов Іван Миколайович;

• органи державної влади та місцевого самоврядування:
− начальник управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Львівської міської ради Іваніцький Віктор Марцінович;
− заступник начальника управління захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій Департаменту з питань цивільного захисту Львівської обласної державної адміністрації Кравцов Володимир Валерійович;

• підприємства, організації :
− начальник служби цивільного захисту, пожежної безпеки та охорони праці ПрАТ "Львівський холодокомбінат" Благут Роман Омелянович;
− фахівець з питань цивільного захисту ДП “Міжнародний аеропорт Львів ім. Данила Галицького” (м. Львів) Збір Назар Тарасович.

Піл час заходу учасники розглянули особливості підготовки фахівців за спеціальністю 263 "Цивільна безпека". Було розглянуто компетентності та результати навчання за цими освітніми програмами; переглянуто структурно-логічну схему формування освітніх компонентів. Окремим питанням на порядку денному був процес формування баз навчальних практик та перелік посад, за якими здобувачі стажуються. Було розглянуто питання переддипломної практики; обговорено проблемні питання та шляхи їх вирішення; надано пропозиції з удосконалення освітніх програм.