В ЛДУБЖД відбулась олімпіада з іноземної мови
![Версия для печати Версия для печати](https://ldubgd.edu.ua/sites/all/modules/print/icons/print_icon.gif)
Сьогодні у Львівському державному університеті безпеки життєдіяльності відбулась олімпіада з іноземної мови. Участь в цьому заході взяли курсанти та студенти першого курсу. Такі олімпіади позитивно впливають на освітній процес та дозволяють перевірити рівень знань з англійської мови.
Олімпіаду проводили очно для курсантів та дистанційно для студентів.