На засіданні Вченої ради Навчально-наукового інституту психології та соціального захисту підведено підсумки наукової роботи

14 грудня відбулося засідання Вченої ради навчально-наукового інституту психології та соціального захисту. Голова Вченої ради навчально-наукового інституту д.т.н., доцент Василь Карабин розпочав засідання з вручення Грамот курсантам та студентам, відзначених ректором Університету за успішне навчання та активну участь в інтерактивній дискусії МВС «Розуміння маскулінності та гендерної рівності в секторі безпеки України».
Завідувачі кафедр доповіли про наукові здобутки у 2021 р. Співробітники інституту опублікували 240 наукових праць, з них 4 монографії (Цюприк А.Я. «Розвиток педагогічної теорії самостійної діяльності студентів закладів вищої освіти України (кінець ХХ – початок ХХІ століття)»; Конівіцька Т.Я. «Формування риторичної компетентності у майбутніх психологів у закладах вищої освіти»; Koval G. «Modern Higher education in the context of european integration challenges» (у співавторстві); Коваль Г.В., Міщенко О.М. «Соціальна робота в умовах сучасних викликів: досвід і перспективи розвитку»), 27 статей у журналах, що індексуються міжнародними наукометричними базами Scopus, Web of Science, 50 статей в наукових виданнях України категорії Б та 11 у зарубіжних виданнях, 138 тез доповідей на міжнародних та всеукраїнських наукових конференціях.
Наукове періодичне видання «Львівський філологічний часопис», яке формує кафедра іноземних мов та перекладознавства, увійшло до наукометричної бази «Index Copernicus» (головний редактор – д. філол.н., проф. Оксана Бабелюк).
Відбувається ріст наукових кадрів інституту, зокрема доцент кафедри практичної психології та педагогіки Андрій Цюприк захистив дисертацію на здобуття наукового ступеня доктора педагогічних наук «Розвиток педагогічної теорії самостійної діяльності студентів закладів вищої освіти України (кінець ХХ – початок ХХІ століття)»; викладачка кафедри іноземних мов та перекладознавства Наталія Лотоцька захистила дисертацію на здобуття наукового ступеня доктор філософії «Ідіолект Романа Іваничука: корпуснобазований та лінгвокогнітивний підходи».
Захищено звіт про науково-дослідну роботу кафедри соціальної роботи, управління та суспільних наук 0119U000450 «Теоретико-методологічні засади організації соціальної роботи  в системі європейських цінностей та міжнародних стандартів» (наук. керівник – д. наук з держ. управління, проф. Ганна Коваль).
Студенти та курсанти під керівництвом науково-педагогічних працівників інституту підготували 65 наукових публікацій. Члени наукового товариства курсантів та студентів ННІПтаСЗ здобули призові місця на конкурсах наукових робіт студентів та курсантів, зокрема Фаньо К., Мартюк А. (науковий керівник: к.пед.н., ст.н.спів. Світлана Вдович), Лисевич А., Біщук О. (науковий керівник: д.пед.н., ст.н.с., проф. Лариса Руденко).
Бажаємо колективу навчально-наукового інституту психології та соціального захисту нових звершень та успіхів у подальшій науковій та освітній діяльності.