На НТП ЛДУБЖД відбулась онлайн-зустріч керівництва ДСНС України, адміністрації Університету та колег з Республіки Польща

Сьогодні Державна служба України з надзвичайних ситуацій провела зустріч онлайн під головуванням тимчасово виконуючого обов’язки Голови ДСНС Сергія КРУКА з делегацією Республіки Польща. У зустрічі також взяли участь керівники Департаментів, самостійних структурних підрозділів апарату ДСНС, представники Головних Управлінь Рівненської та Хмельницької областей, Львівського державного університету безпеки життєдіяльності та Вищого професійного училища м. Вінниця.
З вітальним словом під час відеоконференцзв’язку виступив заступник Міністра внутрішніх справ України, Надзвичайний і Повноважний Посол РП в Україні та представник президії Спілки добровільних пожежних команд Республіки Польща Марек Ковальські.
Упродовж зустрічі обговорили міжнародне співробітництво з Республікою Польща, реалізацію програми «Польська допомога», а також інші спільні проєкти, які передбачають міжнародну технічну допомогу.

Під час зустрічі відбувалися включення відеоконференцзв’язку з регіонами України, які співпрацюють з Республікою Польща. Було показано досягнення, ефективність польської допомоги Україні та обговорено плани на майбутнє.

Ректор Університету, професор Мирослав Коваль, перебуваючи на навчально-тренувальному полігоні Університету, презентував перший діючий багатофункціональний тренажер контейнерного типу, що був встановлений у 2017 році в рамках програми «Польська допомога» і використовується для практичної підготовки рятувальників.
Багатомодульний контейнерний тренажер разом з оснащенням – це   комплекс, який є потужним підсиленням практичної складової навчального процесу, адже саме в ньому відтворено умови, максимально наближені до реальних пожеж у закритих приміщеннях, де кожен майбутній рятувальник зможе випробувати себе в екстремальних ситуаціях і на практиці відпрацювати набуті теоретичні знання.

Багаторічна співпраця з нашими польськими колегами дає можливість переймати передовий досвід у сфері безпеки людини, впроваджувати інноваційні технології в освітній процес, а головне - відпрацьовувати практичні навички на таких тренувальних комплексах.