В Університеті відбулося дистанційне обговорення освітньо-професійної програми «Соціальна робота»

Днями у Львівському державному університеті безпеки життєдіяльності відбулося дистанційне обговорення освітньо-професійної програми «Соціальна робота» спеціальності 231 «Соціальна робота».
Модерувала захід доктор наук з державного управління, професор, завідувач кафедри соціальної роботи, управління та суспільних наук Ганна Коваль.
Участь взяли науково-педагогічні працівники кафедри та зацікавлені сторони освітньої програми, зокрема випускники кафедри, магістри соціальної роботи Марія Дністрянська, Вероніка Данилів, Олена Макар, Катерина Могилка, Оксана Супрун, Юлія Кірієнко, Мар'яна Стахів та інші.
Гарант освітньої програми «Соціальна робота», доктор наук з державного управління, професор, завідувач кафедри соціальної роботи, управління та суспільних наук Ганна Коваль  відзначила необхідність її оновлення відповідно до освітнього стандарту  та адаптації до нових реалій і викликів, які виникають у сучасному суспільстві.
У процесі проведення заходу було розглянуто особливості підготовки здобувачів вищої освіти за другим (магістерським) рівнем вищої освіти, обговорено  проблемні питання та шляхи їх вирішення, надано пропозиції з удосконалення освітньої програми.
Також було узгоджено необхідність проведення чергового засідання кафедри з метою обговорення змісту освітньої програми «Соціальна робота».
Зустріч відбулася в дистанційному режимі на платформі Zoom.
Пропозиції щодо внесення змін до освітньої програми можна надіслати на електронну пошту навчально-методичного центру Університету [email protected]