В ЛДУБЖД відбулась олімпіада з французької мови
![Версия для печати Версия для печати](https://ldubgd.edu.ua/sites/all/modules/print/icons/print_icon.gif)
17 грудня 2021 року у Львівському державному університеті безпеки життєдіяльності відбулась олімпіада з французької мови. Участь в цьому заході взяли студенти третього та четвертого курсів спеціальності «Філологія», а також курсанти третього курсу спеціальності «Цивільний захист».
Такі олімпіади позитивно впливають на освітній процес та дають змогу підвищти рівень знань з французької мови. Олімпіаду проводили для студентів та курсантів.
Такі олімпіади позитивно впливають на освітній процес та дають змогу підвищти рівень знань з французької мови. Олімпіаду проводили для студентів та курсантів.