В ГУ ДСНС у Львівській області відбувся вступний контроль перед проходженням стажування курсантів та студентів 4-го курсу за спеціальністю 261 "Пожежна безпека"
![Версия для печати Версия для печати](https://ldubgd.edu.ua/sites/all/modules/print/icons/print_icon.gif)
В ГУ ДСНС у Львівській області відбувся вступний контроль перед проходженням стажування курсантів та студентів 4-го курсу за спеціальністю 261 "Пожежна безпека" навчально-наукового інституту пожежної та техногенної безпеки під керівництвом заступника начальника управління реагування на НС ГУ ДСНС у Львівській області, полковника служби цивільного захисту Ігоря Прокопика та викладача кафедри пожежної тактики та аварійно-рятувальних робіт, капітана служби цивільного захисту Назара Штангрета. Курсанти та студенти нашого закладу вищої освіти проходимуть стажування на посаді начальника караулу ДПРЧ на базі пожежно-рятувальних підрозділів Гарнізону та старшого помічника зміни ОКЦ (дівчата) в оперативно-координаційному центрі ГУ ДСНС у Львівській області.