В Університеті відбувся І тур Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Гідравліка та протипожежне водопостачання»
![Версия для печати Версия для печати](https://ldubgd.edu.ua/sites/all/modules/print/icons/print_icon.gif)
21 грудня кафедра наглядово-профілактичної діяльності та пожежної автоматики провела І тур Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Гідравліка та протипожежне водопостачання» серед здобувачів вищої освіти Львівського державного університету безпеки життєдіяльності. Олімпіаду проведено з метою закріплення здобувачами набутих компетентностей та популяризації навчальної дисципліни «Гідравліка та протипожежне водопостачання» і споріднених з нею навчальних дисциплін. Ця дисципліна є важливою складовою комплексу знань, необхідного для підготовки майбутніх фахівців зі спеціальності 261 «Пожежна безпека». Усі учасники, які взяли участь в олімпіаді, проявили ґрунтовні знання з дисципліни, здатність до розрахунків елементів систем протипожежного водопостачання, уміння аналізувати інформацію та критично мислити. Колектив кафедри наглядово-профілактичної діяльності та пожежної автоматики висловлює вдячність усім учасникам та щиро вітає переможців І туру олімпіади, а саме: I місце – Юлія ВЕРХОЛЮК, ПБ-22 та Іван СОЛОМОН, ПБ-31; II місце – Дмитро ШАПОВАЛ, ПБ-23; III місце – Андрій МАРТИНЮК, ПБ-21. Переможців рекомендуватимуть до участі у ІІ турі Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Гідравліка та протипожежне водопостачання».