В Університеті відбулось профілактичне заняття з інспекторами відділу зв’язків з громадськістю Управління патрульної поліції у Львівській області
![Версия для печати Версия для печати](https://ldubgd.edu.ua/sites/all/modules/print/icons/print_icon.gif)
Працівники відділу виховної, соціально-гуманітарної роботи та психологічного забезпечення організували профілактичне заняття для курсантів 1-го курсу з інспекторами відділу зв’язків з громадськістю Управління патрульної поліції у Львівській області із старшими лейтенантами поліції Марією ГРИМАК, Марією ЮЗЕФІВ та лейтенантом поліції Анною ГАНУЩАК. На лекції Львівські патрульні провели для курсантів заняття з основи безпеки дорожнього руху та змістовно поінформовали курсантів про відповідальність за основні правопорушення ПДР. Курсанти мали можливість поспілкуватися з практичними працівниками та запитати про все, що їх цікавило у службі патрульних поліцейських.