Успішно акредитовано бакалаврську освітньо-професійну програму «Менеджмент організацій та адміністрування»

21 грудня на засіданні Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти прийнято рішення про акредитацію освітньо-професійної програми «Менеджмент організацій та адміністрування» за першим бакалаврським рівнем вищої освіти. Освітньо-професійна програма розроблена на підставі Стандарту вищої освіти за першим (бакалаврським) рівнем освіти в галузі знань 07 «Управління та адміністрування», спеціальність 073 «Менеджмент».
      Нагадаємо, що під час проведення акредитаційної експертизи тривали закриті онлайн зустрічі із ґарантом освітньо-професійної програми, керівництвом, адміністративним персоналом, допоміжними структурними підрозділами, представниками органів студентського самоврядування закладу вищої освіти, безпосередньо зі здобувачами вищої освіти очної та заочної форм навчання, викладацьким складом, а також із роботодавцями за напрямом підготовки Сертифікат діє до 01.07.2027 року. Велика вдячність усім, хто долучився до процедури проведення якісної акредитації!