Викладачі кафедри екологічної безпеки Львівського державного університету безпеки життєдіяльності пройшли міжнародне стажування
![Версия для печати Версия для печати](https://ldubgd.edu.ua/sites/all/modules/print/icons/print_icon.gif)
Доцент кафедри екологічної безпеки Львівського державного університету безпеки життєдіяльності Наталя Гринчишин та викладач Наталя Гоцій пройшли онлайн профільне міжнародне стажування для викладачів «Інновації у вищій аграрній освіті та сталий розвиток сільського господарства Польщі та України» в Сільськогосподарському університеті ім. Гуго Коллонтая у м. Кракові (Польща) за сприянням українcько-польської фундації “Інститут Міжнародної Академічної та Наукової Співпраці” (IIASC). Стажування проходило з 15.11 по 24.12.2021р. в три етапи. Перший етап передбачав дистанційне навчання на основі матеріалів (електронні освітньо-наукові ресурси), підготовлених Сільськогосподарським університетом ім. Гуго Коллонтая у Кракові. Протягом другого етапу були проведені круглі столи спільно з колегами Польщі та консультації з міжнародними експертами. Тематика "Екологія та захист навколишнього середовища" була ключовою на всіх семінарах. На третьому етапі необхідно було підготовити самостійне дослідження та написати наукове есе за темами галузевих семінарів.